بررسي محصولات تاسيساتي

درباره وبلاگ
موضوعات

بررسي محصولات تاسيساتي

بهترین پکیج ایرانی


انواع پکیج دیواری

برای پیدا کردن بهترین پکیج دیواری، مدل های مختلف ایرانی که از دو برند مطرح شامل انواع پکیج های دیواری بوتان و پکیج های دیواری ایران رادیاتور را بر اساس کیفیت ساخت،اطمینان به برند و گارانتی و خدمات پس از فروش عالی و راندمان حرارتی بالاتر با هم مقایسه می کنیم.

مزایای پکیج دیواری

کارآمدی راندمان انرژی

نصب و راه اندازی ارزان(شرکت های ایرانی تولید کننده پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور نصب رایگان ارائه می دهند)

فشرده بودن(ایده آل برای واحدهای کوچک)

شرکت های تولید کننده پکیج علی الخصوص شرکت بوتان پاسخگویی 24 ساعته و 7 روز هفته بدون تعطیلی را ارائه می دهند

آبگرم بهداشتی تری بدلیل وجود مبدل ثانویه در آنها نسبت به پکیج مخزن دار ارائه می دهند


بهترین پکیج شوفاژ دیواری ایرانی کدام است؟

در خصوص تصمیم درباره بهترین پکیج شوفاژ دیواری ابتدا باید مساحت محل مورد استفاده را اندازه گیری کنید.

اکثر پکیج های شوفاژ دیواری با سوخت گاز و برق کار می کنند

پکیج های دیواری یکی از فشرده ترین راه ها برای تامین گرمایش و آبگرم بهداشتی  در شرایط ایده آل (عایق بندی) واحدهای زیر 285 متر مربع می باشد.همینطور این نوع پکیج ها یکی از محبوترین راه ها برای تامین گرمایش و آبگرم می باشند.

پکیج های دیواری معمولا نصب ارزانتری نسبت به دیگر نوع پکیج ها دارند زیرا آنها مخزن ندارند و لوله کشی کمتری نیاز دارند.


معایب پکیج دیواری

وابسته به فشار آب اصلی است

افراد زیادی همزمان نمی توانند از حمام استفاده کنند(برای خانه های دارای چند حمام)


پکیج  بوتان

شرکت بوتان بعنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده پکیج دیواری در ایران، نامی آشنا و قابل اطمینان به دلیل اینکه علاوه بر هماهنگ کردن محصولات تولیدی خود با استانداردهای لازم(استاندارد ملی ایران) توانسته استانداردهای دیگری را در زمینه کیفیت ، خدمات مشتریان ، محیط زیست، بهداشت و ایمنی کار نیز کسب نماید.

در زمینه کیفیت ساخت پکیج های دیواری  شرکت بوتان با استفاده از قطعات معتبر اروپایی  و طراحی جذاب وزیبای ایتالیای توانسته کیفیت ساختی بر پایه نشان کیفیت اروپاCE  را کسب نماید و از این نقطه نظر بطور مثال می توان به شیر سه طرفه خودکار گراندفوس دانمارک ، پمپ سیرکولاتور سه سه سرعته با کنترل های خودکار پیش گیرانه و دارا بودن دو مبدل که مبدل اول برای تامین گرمایش و مبدل دوم به جهت تامین آبگرم بهداشتی مصرفی با کمترین میزان رسوب گذاری می باشد، همچنین با انواع سیستم گرمایش از کف ،رادیاتور و فن کویل کار می کند

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت بوتان

تمامی پکیج های دیواری بوتان دارای 24 ماه ضمانت شرکت بوتان می باشند که با نصب رایگان توسط سرویسکاران شرکت بوتان توانسته تضمینی بر کیفیت محصولات تولیدی خود نماید.  در زمینه خدمات پس از فروش شرکت بوتان نیز ، با پشتیبانی 1800 سرویسکار مجاز در 650 شهر ایران هفت روز هفته و 24 ساعته پاسخگوی مشتریان خود خواهد بود. و دارای استاندارد ملی خدمات جهت حصول اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان توسط سازمان ها از سوی سازمان ملی استاندارد می باشد. و دارای استاندارد ISO 10004  در زمینه ارائه راهنمایی جهت اندازه گیری و پایش رضایت مشتری می باشد

در زمینه تأمین قطعات یدکی استاندارد نیز این شرکت در سراسر ایران و در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مشتری می باشد.

راندمان حرارتی پکیج بوتان

با مصرف حداقلی انرژی در پکیج بوتان با راندمان متوسط بین 90 تا 93 درصد(بسته به مدل پکیج متفاوت است) می تواند آبگرم فوری، دائم و فراوان را تامین نماید

پکیج ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور بعنوان یکی از ده شرکت برتر در زمینه تولید پکیج های شوفاژ دیواری در جهان بعنوان یکی از برندهای مطرح دیگردر زمینه محصولات گرمایشی و سرمایشی می باشد که پکیج های این شرکت نیز بر اساس استاندارد اروپایی EN 483 طراحی و ساخته شده و یکی از ویژگی های منحصر بفرد آن سیستم آبشاری به منظور افزایش توان حرارتی با افزودن تعداد پکیج جهت فضاهایی مانند ادارات، بیمارستان ها و مراکز آموزشی می باشد. دارای پیشرفته ترین آزمایشگاه تست انواع پکیج در سطح استانداردهای ملی برای هم سطح سازی محصولات با استانداردهای اروپایی می باشد.

کیفیت ساخت پکیج دیواری ایران رادیاتور

در خصوص کیفیت ساخت این محصول همانند رقیب دیگر خود یعنی بوتان، از قطعات اروپایی مانندهیدرولیک ست برنجی ایتایایی، پمپ به همراه شیر هواگیر WILO آلمان ، شیر برقی SIT ایتالیا و استفاده کرده که تضمین کننده کیفیت این محصول می باشد.

راندمان حرارتی پکیج ایران رادیاتور

مشابه با پکیج های بوتان راندمان حرارتی این پکیج نیز بین 90 تا 93 درصد(بسته به مدل پکیج متفاوت) می باشد که مصرف انرژی در آن را پائین می آورد.

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج های ایران رادیاتور

تمامی پکیج های دیواری ایران رادیاتور دارای 24 ماه ضمانت شرکت ایران رادیاتور و نصب رایگان می باشند.وجه تمایز این دو پکیج نسبت به یکدیگر، گستردگی بیشتر شبکه خدمات پس از فروش شرکت بوتان نسبت به ایران رادیاتور می باشد

(0) نظر
X